NTIPS sponsorem TS Podbeskidzie13.02.2013

NTIPS dumnie został sponsorem klubu TS Podbeskidzie. Cieszymy się, że możemy wspólnie uczestniczyć w meczach i treningach oraz wspomagać chłopaków na murawie i poza nią. Read More »

Premiera nowej drukarki Zebra ZT 220 oraz ZT 23030.01.2013

Niedawno premierę miały dwie drukarki z serii ZT2xx - ZT220 oraz ZT230. Obie są wynikiem wnikliwych konsultacji z klientami i stanowią bardzo dobrze przemyślane konstrukcje, których rezultaty i rozwiązania techniczne są dostępne w drukarkach z dużo wyższej półki cenowej.

Drukarki są kompatybilne ze starszymi modelami Stripe oraz S4M, co zdecydowanie ułatwia instalację na dotychczasowym stanowisku. Kompaktowa obudowa oraz wymiana materiałów eksploatacyjnych z bocznej części urządzenia czynią te modele bardzo wygodnymi w użytkowaniu. Read More »

Karting w NTI09.01.2013

Potwierdził się to, co było wiadome od początku - jesteśmy szybcy i skuteczni we wszystkim, co robimy. Do szybkości drukowania etykiet dołączyła hiperprędkość, rozwijana na torze kartingowym. Nie oszczędzaliśmy ani siebie, ani kartów, ale warto było - dobra zabawa to podstawa. Read More »
companies.jpg