Amazon Dash i Alexa - zeskanuj kod samodzielnie19.06.2017

Jakiś czas temu opisywaliśmy unikalne rozwiązanie od Amazon - Amazon Dash. Rozwiązanie w obecnym stanie zostało rozszerzone o współpracę z Alexą - teraz asystent od Amazon od razu poinformuje nas o składanym zamówieniu w czasie rzeczywistym

S.P.
Read More »

PKP Intercity wprowadza bilet elektroniczny z kodem QR01.06.2017

Od 15 kwietnie 2017r podróżujący PKP Intercity mogą kupić bilety przez internet i nie muszą ich drukować. Wystarczy kod QR na ekranie urządzenia.

Wcześniej klienci PKP Intercity mogli wprawdzie kupić bilet przez internet, jednak musieli go wydrukować, aby był ważny podczas kontroli w pociągu. Teraz wystarczającym dowodem zakupu biletu jest kod Aztec na ekranie telefonu, komputera lub tabletu.

S.S.

Read More »

Folie termiczne bezklejowe - zastosowanie26.05.2017

Duże sieci handlowe często korzystają na regałach z wydrukowanych cenówek na kartonie papierowym termicznym. Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie. Jednak zdarza się, że klient potrzebuję kartonik o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.

M.K. Read More »

​KATALOGOWANIE PRÓBEK MEDYCZNYCH22.05.2017

Wciąż korzystasz z markera i papierowego zeszytu podczas katalogowania próbek? Klniesz pod nosem podpisując PCRówki? Przeżywasz koszmar gdy etanol kapnie na podpisane wieczko? Może zamiast o nowym termocyklerze warto pomyśleć o kupnie w ramach kolejnego grantu czegoś innego… systemu, który pozwoli niesamowicie przyspieszyć i ułatwić katalogowanie próbek?

S.S. Read More »

Spotify wprowadza kody kreskowe08.05.2017

Popularna usługa streamingowa wprowadza w swojej aplikacji mobilnej system dzielenia się własnymi playlistami - właśnie za pomocą kodów kreskowych. Nie są to jednak regularne kody kreskowe, jakie można spotkać na produktach spożywczych, lub coraz popularniejsze kody QR, a własne autorskie rozwiązanie, nawiązujące do wyglądu widma akustycznego.

S.P.
Read More »

Gardenia 201708.05.2017

W dniach 2- 4 marca w Poznań należał do ludzi zamiłowanych w zieleni. W tych dniach odbyły się największe w naszym kraju targi ogrodnicze - Gardenia 2017. W targach tych jak co roku uczestniczyli również przedstawiciele firmy NTI Company która to zaopatruje grono producentów różnych roślin w etykiety do ich oznaczania.

Ł.SZ. Read More »

9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations03.04.2017

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i trendami w temacie opakowań serdecznie zapraszamy na 9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations - EXPO XXI w Warszawie. Event odbywa się w dniach 4-5 kwietnia 2017r. Na targach odbędą się liczne konferencje oraz prezentacje i warsztaty dotyczące szeroko pojętej tematyki opakowań.
S.P. Read More »

Targi w Dubaju22.03.2017

Jako, że wiosna za pasem, tak więc szykujemy się do rozpoczęcia sezonu ogrodniczego.
W związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w Dubaju w dniach 10-12 kwietnia
B.B. Read More »

Etykiety typu Sandwich16.02.2017

Gdy wysyłamy list na poczcie, gdy dajemy próbki krwi do analizy, gdy uczestniczymy w akcjach promocyjny… Mamy bardzo często do czynienia z etykietami typu Sandwich tj. etykieta która ma podwójnie klejony podkład tak aby można było etykietę przenieść z przyklejonej powierzchni.  Read More »

Trzy główne systemy określania barw06.02.2017

Śliwkowy czy może łososiowy? Drukarnie nie mogą sobie pozwolić na tak nieprecyzyjne nazywanie kolorów. Dlatego też przy projektowaniu dla klienta etykiet, korzystamy z trzech głównych systemów określania barw.

B.B. Read More »
companies.jpg