Stopień połysku etykiet samoprzylepnych21.08.2017

Mając w ręku etykiety możemy wzrokowo określić czy jest matowa, półpołyskowa lub połyskowa. A tak właściwie jak określamy stopień połysku? Aby to określić potrzebujemy przyrząd zwany miernik połysku.

M.K. Read More »

Kod kreskowy w portfelu17.07.2017

Niewiele osób wie, że kod kreskowy znajdziemy nie tylko na produktach w sklepie ale i w ... naszym portfelu. No może nie naszym o ile jesteśmy w Polsce, ale jeśli wyjedziemy na wakacje do któregoś z poniższych państw to i owszem:)

B.B. Read More »

Karty plastikowe z kodem kreskowym06.07.2017

Jeśli przyjrzymy się kartom lojalnościowym, rabatowym czy stałego klienta, jakie nosimy w naszych portfelach, wiele z nich posiada kod kreskowy. Karty plastikowe z kodem kreskowym to rozwiązanie podnoszące prestiż firmy i pozwalające zachęcić klientów do ponownego skorzystania z naszych usług lub zrobienia zakupów. W sklepach czy punktach usługowych dodatkowo skracają czas potrzebny na obsługę klienta.

S.S. Read More »

Amazon Dash i Alexa - zeskanuj kod samodzielnie19.06.2017

Jakiś czas temu opisywaliśmy unikalne rozwiązanie od Amazon - Amazon Dash. Rozwiązanie w obecnym stanie zostało rozszerzone o współpracę z Alexą - teraz asystent od Amazon od razu poinformuje nas o składanym zamówieniu w czasie rzeczywistym

S.P.
Read More »

PKP Intercity wprowadza bilet elektroniczny z kodem QR01.06.2017

Od 15 kwietnie 2017r podróżujący PKP Intercity mogą kupić bilety przez internet i nie muszą ich drukować. Wystarczy kod QR na ekranie urządzenia.

Wcześniej klienci PKP Intercity mogli wprawdzie kupić bilet przez internet, jednak musieli go wydrukować, aby był ważny podczas kontroli w pociągu. Teraz wystarczającym dowodem zakupu biletu jest kod Aztec na ekranie telefonu, komputera lub tabletu.

S.S.

Read More »

Folie termiczne bezklejowe - zastosowanie26.05.2017

Duże sieci handlowe często korzystają na regałach z wydrukowanych cenówek na kartonie papierowym termicznym. Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie. Jednak zdarza się, że klient potrzebuję kartonik o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.

M.K. Read More »

​KATALOGOWANIE PRÓBEK MEDYCZNYCH22.05.2017

Wciąż korzystasz z markera i papierowego zeszytu podczas katalogowania próbek? Klniesz pod nosem podpisując PCRówki? Przeżywasz koszmar gdy etanol kapnie na podpisane wieczko? Może zamiast o nowym termocyklerze warto pomyśleć o kupnie w ramach kolejnego grantu czegoś innego… systemu, który pozwoli niesamowicie przyspieszyć i ułatwić katalogowanie próbek?

S.S. Read More »

Spotify wprowadza kody kreskowe08.05.2017

Popularna usługa streamingowa wprowadza w swojej aplikacji mobilnej system dzielenia się własnymi playlistami - właśnie za pomocą kodów kreskowych. Nie są to jednak regularne kody kreskowe, jakie można spotkać na produktach spożywczych, lub coraz popularniejsze kody QR, a własne autorskie rozwiązanie, nawiązujące do wyglądu widma akustycznego.

S.P.
Read More »

Gardenia 201708.05.2017

W dniach 2- 4 marca w Poznań należał do ludzi zamiłowanych w zieleni. W tych dniach odbyły się największe w naszym kraju targi ogrodnicze - Gardenia 2017. W targach tych jak co roku uczestniczyli również przedstawiciele firmy NTI Company która to zaopatruje grono producentów różnych roślin w etykiety do ich oznaczania.

Ł.SZ. Read More »

9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations03.04.2017

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i trendami w temacie opakowań serdecznie zapraszamy na 9 Międzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations - EXPO XXI w Warszawie. Event odbywa się w dniach 4-5 kwietnia 2017r. Na targach odbędą się liczne konferencje oraz prezentacje i warsztaty dotyczące szeroko pojętej tematyki opakowań.
S.P. Read More »
companies.jpg