Nie bój się, że upuścisz!18.05.2016

Każdy z nas, używająć choćby telefonu komórkowego, uważa, aby przypadkiem nie upadł na ziemię, albowiem efekt może być opłakany. A co w przypadku tak specjalistycznego i wyszukanego urządzenia jak terminal moblilny, odczytujący kody kreskowe?

B.B. Read More »

Wyładowania elektryczne przy rozwijaniu rolki z folią17.05.2016

Poniżej prezentujemy efekt wyładowań elektrostatycznych, występujących podczas nawijania rol folii. Trzeba przyznać, że efekt jest niesamowity :)

M.K. Read More »

Paszportowanie roślin10.05.2016

Paszport roślin (Plant passport) stanowi etykieta lub etykieta z towarzyszącym dokumentem dołączona do roślin, produktów roślinnych lub przedmiotów. Fakt załączenia paszportu roślin stanowi poświadczenie, że rośliny, produkty roślinne lub przedmioty, którym on towarzyszy..

S.SZ. Read More »

Kawa za kod kreskowy09.05.2016

Czy można dostać kawę za darmo mając w ręku paragon z kodem kreskowym? Okazuje się że tak, jedna z polskich sieci sklepów (na razie nie wiadomo, która - ta informacja będzie ujawniona w późniejszym czasie) wraz z właścicielem sieci maszyn vendingowych AutomatSpec oraz ePłatności, zajmujące się transferem pieniędzy...

S.P. Read More »

Packaging Innovations 201618.04.2016

W dniach 12- 13 kwietnia w Warszawie odbyły się Międzynarodowych Targi Opakowań Packaging Innovations 2016 – największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ł.SZ. Read More »

NTI sponsorem TS Podbeskidzie04.04.2016

Miło nam zakomunikować, że przez najbliższy rok będziemy  sponsorem Classic TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Read More »

Kod kreskowy pomocny w kuchni31.03.2016

Na pierwszy rzut oka kod kreskowy i kuchnia nie mają wiele wspólnego, jednak wkrótce może się to zmienić, ponieważ niedawno zadebiutował sprzęt kuchenny, któremu instrukcje odnośnie gotowania przekazujemy właśnie poprzez kod kreskowy. Mowa o projekcie Tovala Read More »

Kod kreskowy - jak go stworzyć?22.03.2016

Po co są kody kreskowe? Kody kreskowe stosowane są w celu automatycznej identyfikacji produktu czy to w logistyce czy w handlu. Kod kreskowy jest identyfikatorem który pozwala na szybkie otrzymanie informacji i danych o produkcji jeśli zostały one wcześniej wprowadzone do bazy danych i ma przypisany numer kodu kreskowego. Read More »

Nanodruk - technologia przyszłości zabezpieczania etykiet07.03.2016

Duńscy naukowcy z DTU opracowali rewolucyjną technologię druku laserowego - Nanodruk laserowy. Technologia pozwala na druk w niebotycznej rozdzielczości do 127tys. dpi nadruku w kolorze. Read More »

Gardenia 201629.02.2016

W dniach 25- 27 luty w Poznaniu odbyły się największe w naszym kraju targi ogrodnicze - Gardenia 2016. W targach tych uczestniczyli również przedstawiciele firmy NTI Company która to zaopatruje grono producentów różnych roślin w etykiety do ich oznaczania. Read More »
companies.jpg