Nanodruk - technologia przyszłości zabezpieczania etykiet07.03.2016

Duńscy naukowcy z DTU opracowali rewolucyjną technologię druku laserowego - Nanodruk laserowy. Technologia pozwala na druk w niebotycznej rozdzielczości do 127tys. dpi nadruku w kolorze. Read More »

Gardenia 201629.02.2016

W dniach 25- 27 luty w Poznaniu odbyły się największe w naszym kraju targi ogrodnicze - Gardenia 2016. W targach tych uczestniczyli również przedstawiciele firmy NTI Company która to zaopatruje grono producentów różnych roślin w etykiety do ich oznaczania. Read More »

Przewodnik po metce23.02.2016

Wszywka lub etykieta produktu włókienniczego to zazwyczaj tylko kilka centymetrów kwadratowych. A prawo wymaga, by na tej niewielkiej powierzchni znalazła się całkiem pokaźna liczba informacji. Po co? Dla twojej wygody i bezpieczeństwa. Kupując produkt, masz prawo wiedzieć, kto go wyprodukował lub wprowadził na rynek. Chociaż obecnie nie ma obowiązku informowania, w jaki sposób produkt ma być konserwowany — a zwłaszcza prany i suszony — zazwyczaj producenci podają te informacje. I dobrze, bo są przydatne dla użytkownika. Read More »

Etykiety VOID17.02.2016

Etykiety typu VOID znajdują zastosowanie w sytuacjach, w których musimy mieć pewność, że produkt jest właściwie użytkowany, co jest sygnalizowane brakiem naruszenia etykiety. W przypadku zerwania zostaje ona rozwarstwiona, a na oklejonym elemencie pozostaje napis VOID. Read More »

Wizualizacja etykiety15.02.2016

W dzisiejszych czasach projektując etykietę, klient chce widzieć jak etykieta samoprzylepna będzie wyglądała ona w “rzeczywistości” zanim zostanie stworzona realnie. Read More »

Kod kreskowy pomoże ci wstać rano z łóżka01.02.2016

Zdarza wam się zaspać do pracy? Jeśli tak, to również w tej kwestii kod kreskowy może przyjść z pomocą. Barcode Alarm Clock to aplikacja, która pozwala wyłączyć ustawiony wieczorem budzik poprzez zeskanowanie kodu kreskowego pasty do zębów w swojej łazience. Bez tej czynności aplikacja nie wyłączy budzika. No, a skoro już będziemy w łazience to dużo łatwiej będzie nam zacząć dzień. Read More »

Kod kreskowy w krwiodawstwie25.01.2016

Kody kreskowe dotarły równie do stacji krwiodastwa i krwiolecznictwa. To dzięki specjalistycznym etykietom oraz skanerom do kodów kreskowych ryzyko omyłkowego oznaczenia pobranej krwi od dawcy jest zminimalizowane.

Read More »

A może tak bez kleju…19.01.2016

Wiele słyszeliśmy o etykietach, zwykle kojarzy ona się nam z papierem lub folią z klejem. Jednak istnieje grupa etykiet, o której nie każdy słyszał, są to etykiety/przywieszki bezklejowe. Read More »

Etykiety logistyczne w magazynie19.01.2016

Etykieta logistyczna jest jednym z podstawowych narzędzi stosowanych do oznaczania i monitorowania przepływu ładunków - jednostek transportowych. Identyfikacja jednostek logistycznych za pomocą etykiety logistycznej jest obecnie coraz bardziej rozpowszechnioną formą znakowania jednostek logistycznych szczególnie wśród producentów i dostawców produktów do sieci handlowych w Polsce. Read More »

Barcode World07.01.2016

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas animacji - Barcode World. Read More »
companies.jpg