A może tak bez kleju…19.01.2016

Wiele słyszeliśmy o etykietach, zwykle kojarzy ona się nam z papierem lub folią z klejem. Jednak istnieje grupa etykiet, o której nie każdy słyszał, są to etykiety/przywieszki bezklejowe. Read More »

Etykiety logistyczne w magazynie19.01.2016

Etykieta logistyczna jest jednym z podstawowych narzędzi stosowanych do oznaczania i monitorowania przepływu ładunków - jednostek transportowych. Identyfikacja jednostek logistycznych za pomocą etykiety logistycznej jest obecnie coraz bardziej rozpowszechnioną formą znakowania jednostek logistycznych szczególnie wśród producentów i dostawców produktów do sieci handlowych w Polsce. Read More »

Barcode World07.01.2016

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas animacji - Barcode World. Read More »

Na te najpiękniejsze święta21.12.2015

Dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Read More »

Termoformowanie14.12.2015

Termoformowanie to proces kształtowania plastiku za pomocą temperatury oraz próżni, jest wykorzystywany w prawie każdej gałęzi przemysłu: od ogrodnictwa, AGD,  przemysł opakowaniowy,itp. Read More »

Pola - aplikacja sprawdzająca pochodzenie produktu07.12.2015

W czasach, kiedy trudno ocenić, czy produkt, który kupujemy jest wyprodukowany w Polsce lub czy kapitał pochodzi z naszego kraju (nie wszystkie marki są tak ewidentne, jak Adidas czy Coca-cola). W takich przypadkach z pomocą przychodzi nam nowa technologia. Na rynku miała premierę aplikacja do skanowania kodów kreskowych, która podpowie nam, skąd pochodzi kupowana przez nas rzecz. Read More »

Tanie drukowanie27.11.2015

Czy etykiety z kodem kreskowym kolorowe zawsze muszą być drukowane w tysiącach sztuk? Czy istnieje technologia, która pozwala drukować etykiety w mniejszej ilości przy jednoczesnym zachowaniu jakości etykiety i niewygórowanej cenie?? Read More »

Hot stamping, czyli tłoczenie"na gorąco"18.11.2015

Flexografia jak i poligrafia stosuje różne technologie druku, jedną z nich jest hot stamping, jest to specjalna technika druku, która przewiduje użycie specjalnych matryc oraz specjalnej folii. Materiał zbudowany jes z 3 części: lakieru , klejącej i rozdzielającej. Read More »

KALANDROWANIE ETYKIET CZYLI DLACZEGO NIEKTÓRZY BŁYSZCZĄ A INNI NIE05.11.2015

Każdy, kto zetknął się z etykietami papierowymi, wie, że mogą być one matowe bądź też błyszczące (oczywiście istnieje także wariant "pomiędzy"). Natomiast niewiele osób zdaję sobie sprawę, jak wygląda to od strony technologicznej. Read More »

FachPack 201504.11.2015

Jedna z dużych imprez poświęconych opakowaniom - FachPack 2015 -została niedawno zakończona w Norymberdze w Niemczech. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1,5 tys wystawców i ok. 44 tys zwiedzających. Impreza okazała się wielkim sukcesem potwierdzając status centralnego punktu spotkań dla specjalistów od opakowań w Europie. Read More »
companies.jpg